Servis bicyklov

Ponúkam službu generálka bicykla, umývanie bicykla – reťaze, namazanie, skontrolovanie, drobné opravy bicykla na počkanie ako je defekt, nastavenie brzd, výmena lanka atd.

V prípade väčšej opravy doručím bicykel do autorizovaného servisu. 

Vy mi zavoláte ja prídem na vašu adresu. 

Objednávky aj cez víkend na tel. čísle 0903128966. 

Cena dopravy: v Hlohovci do 5€, mimo HC – 0,35 € / kilometer.

Čo ponúkam

Samozrejme, výlety do okolia Vašej dediny či Vášho mesta majú svoje čaro. Avšak, časom už takéto cyklotúry začnú byť trochu stereotypné. A aby sa to nestalo, od toho som tu ja. Aby vaše cyklistické cesty boli popretkávané zážitkami a pôžitkom z jazdy.

Prioritou tejto stránky je informovať fanúšikov cyklistiky o organizovaných cyklotúrach, ktorých môžu byť súčasťou a vyskúšať si ich. Najčastejšie je to jednodňový výlet v sobotu, nedeľu ale aj víkendová cyklotúra s ubytovaním.

Ste skupina aktívnych či rekreačných cyklistov, ktorá plánuje dlhšiu trasu? Alebo sa chystáte na dovolenku a trápi vás otázka, ako prepraviť do cieľovej destinácie vaše bicykle?

Prepravím vás a vaše bicykle alebo len vaše bicykle do vami zvolenej destinácie na Slovensku i v zahraničí. Prevoz zabezpečujem minibusom Peugeot Boxer s kapacitou 8 miest na sedenie a 8 miest pre bicykle a aj viac.

+421903 128 966


Cyklotúry © 2018