Kto som?

Dobrodruh? Odborník? Guru cyklistiky?

Možno z každého niečo, no predovšetkým som zanietený milovník jazdy na bicykli. Moje meno je Branislav Ulik a garantujem Vám, že ak niečo robíte s radosťou a vášňou, robíte to na 100 %. Mojou úlohou je zabezpečiť a sprostredkovať pre Vás dokonalý zážitok z jazdy na bicykli.

Samozrejme, výlety do okolia Vašej dediny či Vášho mesta majú svoje čaro. Avšak, časom už takéto cyklotúry začnú byť trochu stereotypné. A aby sa to nestalo, od toho som tu ja. Aby vaše cyklistické cesty boli popretkávané zážitkami a pôžitkom z jazdy.

Čo ponúkam?

Informácie o organizovaných cyklotúrach. Prioritou tejto stránky je informovať fanúšikov cyklistiky o organizovaných cyklotúrach, ktorých môžu byť súčasťou a vyskúšať si ich. Najčastejšie je to jednodňový výlet v sobotu alebo v nedelu. Rovnako tak je podstatné sprostredkovať cyklistom detailný opis cyklotúr a ich charakter od prvých metrov až po posledný kilometer.
Najbližšie cyklotúry

Prenájom bicyklov

Niekto má možno pocit, že jeho bicykel to nezvládne alebo nedisponuje vhodným typom bicykla. Nevadí! Aj o to bude postarané. Stačí ak ma kontaktujete a za férový poplatok Vám prenajmem kvalitný bicykel, s ktorým si vychutnáte celú cyklotúru.
Prenájom bicyklov

Cyklotúra „ušitá“ priamo na mieru

Prestalo Vás baviť bicyklovanie v okruhu pár kilometrov? V tom prípade Vám ponúkam cyklotúru, ktorú Vám ušijem na mieru. Vybrať si môžete z už absolvovaných cyklotúr alebo Vám na základe požiadaviek zostavím cyklotúru plnú zážitkov. Je jedno či ste sám alebo ide o skupinu cyklistov. Určíte si dátum, požiadavky na prevýšenie, dĺžku trasy prípadne oblasť, kam sa chcete vybrať. Navštíviť Tatry, Alpy alebo sa vybrať na pobrežie Chorvátska, na tom nezáleží. O všetko bude postarané.
Trasy na mieru

Doprava

Ponúkam Vám Osobnú prepravu mikrobusom značky Peugeot Boxer roku výroby 2017 s kapacitou 8 miest na sedenie. Klíma a čistota v aute, rovnako ako priateľský prístup šoféra sú úplná samozrejmosť. Taktiež robím Transfer na letisko – podľa požiadaviek klienta.
Preprava osôb


Cyklotúry © 2018