Lyžovačky

cyklotury.sk organizujú cez zimné mesiace denné LYŽOVAČKY v Rakúsku a na Slovensku.

Prídeme pre vás domov a privezieme vás priamo pod svah a späť aj s výbavou, bez starostí so šoférovaním a únavou. Ďalej som k dispozícii na parkovisku pri svahu v prípade únavy, oddychu alebo odloženia vecí. Ak by mal niekto záujem o stráženie detí na svahu, prípadne naučím prvé základy lyžovania. Kto by si chcel vyskúšať bežecké lyžovanie – jedna pekná bežecká trať je na Štrbskom plese.

Cena z (HC,PN,NR,TT) na Štrbské pleso 30€/osoba. Rakúsko (Stuhleck) 25€/osoba. Info a cenník pre iné mestá a lyžiarské strediská píš na brano@cyklotury.sk, fb- Cyklo-Tury alebo 0903 128 966.

Čo ponúkam

Samozrejme, výlety do okolia Vašej dediny či Vášho mesta majú svoje čaro. Avšak, časom už takéto cyklotúry začnú byť trochu stereotypné. A aby sa to nestalo, od toho som tu ja. Aby vaše cyklistické cesty boli popretkávané zážitkami a pôžitkom z jazdy.

Prioritou tejto stránky je informovať fanúšikov cyklistiky o organizovaných cyklotúrach, ktorých môžu byť súčasťou a vyskúšať si ich. Najčastejšie je to jednodňový výlet v sobotu, nedeľu ale aj víkendová cyklotúra s ubytovaním.

Ste skupina aktívnych či rekreačných cyklistov, ktorá plánuje dlhšiu trasu? Alebo sa chystáte na dovolenku a trápi vás otázka, ako prepraviť do cieľovej destinácie vaše bicykle?

Prepravím vás a vaše bicykle alebo len vaše bicykle do vami zvolenej destinácie na Slovensku i v zahraničí. Prevoz zabezpečujem minibusom Peugeot Boxer s kapacitou 8 miest na sedenie a 8 miest pre bicykle a aj viac.

+421903 128 966


Cyklotúry © 2018