15
Mar

Cesta okolo Inovca

Pellentesque sit amet sem ac libero viverra efficitur nec cursus nulla. Suspendisse venenatis est a ipsum posuere mollis. Duis mollis diam mattis erat hendrerit, ut dictum libero varius. Praesent at vulputate velit. Nunc suscipit massa at rutrum volutpat. Quisque eu velit sit amet nunc rutrum bibendum vitae ac sapien. Aliquam at lobortis ipsum. Nulla sodales neque a laoreet eleifend. Nulla facilisi. Maecenas semper convallis nibh in semper. Suspendisse ante tellus, volutpat quis nisl et, cursus efficitur ipsum. Donec sit amet odio eu elit placerat pharetra. Cras eu urna at nulla rhoncus tempus. Suspendisse potenti.

Čo ponúkam

Samozrejme, výlety do okolia Vašej dediny či Vášho mesta majú svoje čaro. Avšak, časom už takéto cyklotúry začnú byť trochu stereotypné. A aby sa to nestalo, od toho som tu ja. Aby vaše cyklistické cesty boli popretkávané zážitkami a pôžitkom z jazdy.

Prioritou tejto stránky je informovať fanúšikov cyklistiky o organizovaných cyklotúrach, ktorých môžu byť súčasťou a vyskúšať si ich. Najčastejšie je to jednodňový výlet v sobotu, nedeľu ale aj víkendová cyklotúra s ubytovaním.

Ste skupina aktívnych či rekreačných cyklistov, ktorá plánuje dlhšiu trasu? Alebo sa chystáte na dovolenku a trápi vás otázka, ako prepraviť do cieľovej destinácie vaše bicykle?

Prepravím vás a vaše bicykle alebo len vaše bicykle do vami zvolenej destinácie na Slovensku i v zahraničí. Prevoz zabezpečujem minibusom Peugeot Boxer s kapacitou 8 miest na sedenie a 8 miest pre bicykle a aj viac.

+421903 128 966


Cyklotúry © 2018